Hakkımızda

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride önemli bir rol üstlenen İKİZLER İNŞAAT,  gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne daima, "kalite"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.

Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette, "kalite" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında, aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin, yaşama ve yaşamı güzelleştirmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inandık. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katıldı.

Bugün bu değerler İKİZLER İNŞAAT  ile hayat bulurken, geleceğin yeni hedeflerini de bu değerlerin ışığında güvenle karşılıyoruz.

"Bir şirketin başarı derecesini, seçilen hedeflerin cesareti ve hedeflere ulaşmada uygulanan yöntemlerin kalitesi belirler."

Sinan Veral

VİZYONUMUZ

Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisi felsefesiyle, değişen ürün yelpazesiyle , güçlü teknik kadromuzla, sektörün aranılır,güvenilir ve saygın firmaları arasına dahil olmaktır. 

MİSYONUMUZ

İnşaat teknolojilerini,yenilikleri ve değişen malzeme yelpazesini takip ederek hızlı çözüm,kaliteli malzeme ,uygun fiyat anlayışıyla dayanıklı ve estetik yapılar yapılmasını sağlamaktır.amacımız geçmişi yakalamak değil geleceğe şekil vermektir.

  • Konforlu, güvenli ve daha rahat bir yaşam stiline adım atacaksınız. Artık düşünmeniz, endişe etmeniz ve zaman ayırmanız gereken işler azalacak, Akıllı Bina çözümlerimiz ile işiniz ve sosyal hayatınıza daha çok zaman ayırabilirsiniz.